יועץ משכנתאות

אולי שמעתם על המונח "יועץ משכנתא" מחבר שקנה בית, אבל אתם פשוט לא יודעים מה זה. ברוב היועצים למשכנתאות יש מגוון מלווים איתם הם עובדים, ולא כל היועצים עובדים אצל אותם המלווים.

מלווים מומחים אשר מלווים רק לבתים בדרך כלל נקשרים יחד, ויועצים במשכנתאות עובדים עם מגוון מלווים. תלוי בסוג ההלוואה, גודל ההלוואה ושיעור הריבית שתצטרכו לשלם, 

כשהבנק מנפיק אישור עקרוני למשכנתא

 יועץ המשכנתאות שלך יעבוד איתך כדי להבטיח שהעסקה תתנהל בצורה חלקה עד ליום הסגירה. הם גם אוספים את ניירות הלווה ומעבירים אותם למלווה המשכנתא לחתימה ולאישור. לאחר סיום כל הניירת, מתווכי המשכנתאות יעבדו מטעם הלווה שלך בכדי למצוא את שיעורי המשכנתא הטובים והנמוכים ביותר שיש.

 יועץ משכנתא בעל ניסיון בהלוואות אלו יכול להקל על התהליך. אם יש לך זמן להסתכל סביב המשכנתא שלך, בהתחשב בתעריפים השונים, ואתה צריך לוודא שהבקשה שלך מסתובבת במהירות, יועצי משכנתאות יכולים להיות בחירה נבונה.

אחד הגורמים החשובים ביותר בחישוב עלויות המשכנתא הסבירות שלך, כמו גם מה שעשוי לעשות יועץ משכנתא מסוים, הוא ההחלטה אם ללכת איתם. לדוגמא, אם תחליט לחסוך פחות מ -20%, תוכל לבקש מיועץ המשכנתא שלך מסלול מיוחד שיאפשר לך לתרום להון הביתי שלך במהירות רבה יותר.

מציאת יועץ המשכנתא הנכון חשובה לא פחות מבחירת המלווה המשכנתא הטוב ביותר

אך כדאי לבקש משלושה אנשים לפחות לברר אילו שירותים הם מציעים, כמה ניסיון יש להם וכיצד הם יכולים לעזור לפשט התהליך. אם אתה עדיין לא בקשר בנקאי או שאינך מכיר את התנאים שמציעים המלווים המשכנתא הקיימים, הלווים צריכים לחפש ביקורות מקוונות ולחפש ברחבי הרשתות החברתיות כדי לגלות לאיזה מתווכי משכנתא יש את הזכויות והניסיון.

יועץ הוא היועץ שיעזור לך למצוא את המלווה המתאים ביותר לצרכיך. יועץ משכנתאות יכול לעזור לכם למצוא את האפשרויות הטובות ביותר שלכם, כמו שברוקר יכול לעזור לכם למצוא את החברה המתאימה למימון.

שלא כמו נושאי משרה בבנק

המוגבלים למשכנתאות הניתנות על ידי הבנק, ליועצים במשכנתאות יש גישה למגוון רחב של מלווים, החל מחברות השקעות פרטיות ועד מלווים למשכנתאות פרטיות. מתווכי משכנתאות עובדים מטעם הלווה על מנת למצוא את המלווה המשכנתא הטוב ביותר לצרכיהם ותנאי ההלוואה הנכונים.

במקום ללכת למלווה שמציע לך ריבית, יועצים במשכנתאות עושים את כל העבודה המשפטית עבורך, והכל בעלות נמוכה יותר.

הם עובדים עם כל המעורבים בתהליך ההלוואות, בין מלווים למלווים, כדי להבטיח שהלווה יקבל הלוואה טובה וההלוואה תושלם בזמן.