ייעוץ משכנתא

לברוקרים רבים יש גישה למערכות תמחור אשראי רבות עוצמה המאפשרות הערכה של הלוואות משכנתא בו זמנית על ידי מלווים רבים, מהירות וייעול התהליך. המלווים משתמשים בטפסי הערכת שווי סטנדרטיים להלוואות כדי לפרט את הצעותיהם ואפשרויות המשכנתא שלהן, שקל להשוות ביניהם.

מתווכי משכנתאות עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם כל אדם המעורב בתהליך ההלוואות

החל מסוכני נדל"ן ועד מבטחים ועד לברוקרים סופיים כדי להבטיח שהלווה יקבל את ההלוואה הטובה ביותר ושההלוואה תושלם בזמן. עמלת תיווך היא עמלה שהמלווה משלם עם סגירת ההלוואה, אך לעבודה עם מתווך אין שום השפעה על כמה תעלה ההלוואה שלכם. עם השלמת הברוקר מרוויח בין 0.50% ל -2.75% מסכום ההלוואה בהתאם למבנה העמלות של הברוקר ומה שמשלם הברוקר למלווה ולווה עבור דמי הלוואה ועמלת הלוואה.

מתווכי משכנתאות יכולים לעבוד עם מגוון מלווים

כדי למצוא הלוואות ללקוחות שלהם. המלווים הישירים כוללים בנקים גדולים כמו וולס פארגו ואיגודי אשראי. מומחים להלוואות דירה כגון Quicken ומתווכי משכנתאות – מתווכים הם המתווכים שעוזרים למצוא את המלווה הטוב ביותר לצרכים שלכם. תוכל גם להתקשר לברוקר משכנתאות שעובד עם מלווים מרובים כדי לעזור ללווים למצוא את שיעורי ההלוואות הטובים ביותר ממגוון רחב של תוכניות הלוואה.

מתווכי משכנתאות עובדים עם חברת מתווך משכנתאות ומנהלים משא ומתן עם מלווים רבים

כדי למצוא הלוואות ללקוחות שלהם. הם מתאימים ללווים בתשלום או עמלה עם מלווים ספציפיים ותוכניות הלוואה המתאימות ביותר לצרכיהם. לסוכני משכנתאות יש גם את היכולת להציע מוצרי משכנתא באמצעות רשת מלווים, מה שמאפשר להם גישה למגוון רחב יותר של מוצרים מאשר לקציני הלוואות שמוגבלים על ידי הצעות הבנק שלהם.

מתווך יוצר וסוגר הלוואות משכנתא למלווים ולווים

ברוקרים עובדים עם מגוון מלווים, כולל בנקים מסחריים, איגודי אשראי, חברות משכנתאות ומוסדות פיננסיים אחרים העובדים עם חברות תיווך. מלווים מומחים כגון משכנתא רקטות למשכנתא ומשכנתא טובה יותר מתלכדים לעתים קרובות.

מלווים מומחים שרק משכנתא-כגון רוקט משכנתא או משכנתא טובה יותר-מציעים הלוואות לדירה אינם מציעים שירותים פיננסיים אחרים כגון כרטיסי אשראי

בדיקת חשבונות או חשבונות חיסכון. אם מישהו קונה בית בשווי 500,000 $ ורוצה משכנתא של 400,000 $, הוא ימצא סוכן שמוכן למצוא לו הלוואה בשכר לווה של 1%. לאחר ששילמת את ההלוואה, המלווה יעבוד איתך ועם מתווך המשכנתאות שלך כדי לעבוד עם מחלקת האבטחה הבנקאית, הסוכן הסופי, חברת הדירוג וסוכן העיזבון שלך כדי להשלים את העסקה בצורה חלקה ותוך מספר ימים.

מתווכי משכנתאות יכולים לפשט את אחד השלבים הקשים ביותר של רכישת דירה על ידי חיבור רוכשי דירות עם ההלוואה הנכונה

הכנת מסמכי בקשה והנחיית לווים בתהליך החתימה והסגירה. אתה יכול גם לחסוך זמן על ידי שכירת מתווך משכנתאות, מכיוון שיכול לקחת שעות לפנות למלווים שונים לאישור מראש והתקשורת הלוך ושוב שמגיעה עם הלוואות מבטיחה שהעסקה תישאר על כנה. עבודה עם מתווך לא רק נותנת לך גישה למלווה שאולי יוכל להציע לך תנאי משכנתא טובים יותר, אלא יש לך גם מתווך.

לרוב הברוקרים יש רשימת מלווים שהם מעדיפים לעבוד איתם

אך לא סביר שתהיה לך גישה לכל סוגי ההלוואות. הטוב משני העולמות הוא לקבל הצעת הלוואה מברוקר ובנק, כך שתוכל להסתכל סביב למשכנתא ולראות איזו מציעה לך את העסקה הטובה ביותר. עליך מוטל למצוא את ספק המשכנתאות הטוב ביותר (מתווך או קצין הלוואות) ולרכוש את המחירים הטובים ביותר במחיר הנמוך ביותר.

לאחר איסוף המידע הכספי שלך, דבר עם מלווה או מתווך. אתה יכול לתת ייעוץ, אך במקרה זה תוכל להחליט לדחות אותה ולמצוא משכנתא משלך על סמך מחקר משלך. אם תחליט לקחת ייעוץ משכנתא משלך, הדבר ידוע כביצוע הבקשה.

המלווים

הבנקים והמתווכים ייעצו לך לפני שתמליץ על משכנתא. אתה מעריך את כמות החזרי המשכנתא שאתה יכול להרשות לעצמך על ידי התבוננות בהכנסות שלך, החזרי חובות והוצאות יומיומיות. קבלת ייעוץ מבלי לעשות מחקר משלך פירושה שיש לך יותר זכויות ממה שאתה צריך אם המשכנתא לא מתאימה לך.

לחישוב ה- DTI שלך

המלווה מוסיף את תשלום החוב החודשי הקיים שלך לתשלום המשכנתא שלך על ההלוואה החדשה ומחלק אותו בהכנסה החודשית ברוטו. כאשר אתה קונה או מממן מחדש בית, המלווה שלך יקצה הערכת שומה על מנת להבטיח שגובה ההלוואה שלך לא יעלה על ערך הבית. אמינות האשראי שלך משפיעה על שיעור הריבית שנגבה ממך ועל גובה האשראי שהמלווה יגבה ממך עבור המקדמה וביטוח המשכנתא הפרטית (PMI) במידת הצורך.

העמלות משתנות בהתאם לגודל המשכנתא והמלווה. אתה יכול לחתום על הלוואה ל -20 שנה או על משכנתא ל -15 שנה המאפשרת לך לשלם את הבית שלך לאורך זמן. להלן מספר טיפים כיצד לקבל הלוואת דירה, גם אם ההכנסה שלך משתנה.

מבקשי משכנתא רבים נדהמים לגלות שלקיחת הלוואת דירה אינה בחינם

תנאים רבים ל -15 שנים כרוכים בתשלומים חודשיים גבוהים יותר, וייתכן שתצטרך להתאים את תקציב רכישת הבית שלך אם תשלומי המשכנתא החודשיים שלך הם 25% או פחות מההכנסה החודשית שלך. משכנתאות בריבית מתכווננת הן טובות אם אתה זקוק להלוואה תוך מספר שנים, אך הן מגיעות עם עונשים מקדמים שיכולים להקשות על מימון מחדש או מכירת ביתך.