ינון אריאלי קורס השקעה סולידית השוק ההון

השקת אפליקציה סלולרית חדשה שתסייע למשקיעים בבורסה לגלות רעיונות למניות רווחיות מוול סטריט. במהלך השנים, ד"ר אריאלי סייע לאלפי משקיעים על ידי התמקדות בהשקעות ערך, בחינת אסטרטגיות ואסטרטגיות השקעה לטווח הארוך והקצר, כמו גם לטווח הבינוני. בשנים האחרונות הוא ייצר גם מאות מיליוני דולרים רווחי הון ודיבידנדים מהתיק שלו של יותר מ -1,000 מניות, תוך התמקדות באסטרטגיות השקעה כגון השקעת ערך באמצעות אסטרטגיות ממוקדות אסטרטגיה והשקעה במניות ובקרנות ולא במניות בודדות. או קרנות נאמנות. 

זוהי אסטרטגיה בה משתמשים כמה מהמשקיעים המפורסמים בעולם

כולל וורן באפט, והיא הבסיס לרבות מאסטרטגיות ההשקעה המצליחות ביותר שלו. ואכן, זוהי אסטרטגיה בה משתמשים כמה, כמו וורן באפט, מייסד ברקשייר הת'אווי ולשעבר ראש גולדמן זאקס.
למידע נוסף בתחום של ינון אריאלי קורס השקעה סולידית השוק ההון נא לבדוק ב- israelhayom.co.il

אפליקציית תיק המניות של ינון מעניקה למשתמשים תובנה לגבי רעיונות ההשקעה החדשים הטובים ביותר ועוזרת לכולם לבנות תיק מצליח

התיק הפסיבי מחקה אסטרטגיה כמותית המבוססת על תיק מניות, אגרות חוב, סחורות וסוגי נכסים אחרים כמו זהב, כסף, נפט, זהב ואג"ח.

המדד הבסיסי נועד לבחור חברות גדולות ובינוניות בעלות הון מוערך ומספקות תשואות בר-קיימא

בתנאי שוק רגילים, הקרן משקיעה בכל רכיבי ניירות הערך במדדי הבסיס. באופן כללי, היא תשקיע בניירות ערך המהווים את 10% העליונים של מדדי אינטלידקס הבסיסיים, כגון ממוצע התעשייה של דאו ג'ונס, ה- S&P 500 ונאסד"ק.

כאשר משקיעים קונים את המניות הללו, יש סיכוי לנצח את השוק ולקבל תשואות גבוהות במיוחד. ואכן, מתברר שניתן להשיג תשואות פנומנליות וכמובן "לנצח" את השווקים אם תקנו את האיכותיים בשלב זה ותמתינו בסבלנות.

בשנת 2004 הצלחתי לנצח את השוק בפער גדול ואני מאמין שאמשיך לעשות זאת כל עוד אמשיך להשקיע בחוכמה, באחריות ובסבלנות. המטרה שלי ברורה: לנצח את שוק המניות ב -1.5% בממוצע בשנה במהלך 10 השנים הבאות.

העסק העיקרי שלי

הוא ניהול השקעות עבור משקיעים בינלאומיים גדולים, כלומר אני מתמקד בזיהוי הזדמנויות השקעה, ניתוח חברות ועריכת שווי יומי של מניותיהן. אני גם מייעץ לחברות, כותב טורים לעיתונים פיננסיים מובילים בישראל ומדי פעם מעביר הרצאות וסמינרים על מניות בהן אני משקיע, מייעץ ומייעץ. ברצוני להדגיש כי איננו מוסמכים לייעץ בנושא השקעות, ואיננו יועצי השקעות מוסמכים.

לפני עשרים שנה הבנתי לראשונה ש- spin-off הם הזדמנות ייחודית לייצר תשואות גבוהות

מניסיון זה למדתי שהתמדה היא האסטרטגיה של אותה תקופה, ואתה יכול לצפות להשיג תשואות טובות יותר מאשר מדד הייחוס אם תתחיל עם אסטרטגיית השקעות נכונה ואסטרטגיית ניהול בזמן הנכון.

השקעות ערך עובדות כך: אם חברה מרוויחה יותר, היא שווה יותר בטווח הארוך, ואם היא מרוויחה יותר, שווי החברה עולה. השקעת ערך עובדת כך: אם חברה מרוויחה יותר מ- $ 1.00 למניה, או $ 2.50 למניה, שווה לך יותר.

כל הפעילויות הכרוכות בנכסים פיננסיים כגון ניירות ערך מחייבות חקירה ארוכה ומסודרת על ידי גורם מורשה המתחשב בצרכיו האישיים ובמאפייני המשקיע

נאמר כי תשואות גבוהות בשוק המניות דורשות ניתוח מעמיק, כולל תכנון ארוך טווח, שרוב המשקיעים לא רוצים.